Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015...

Pogrom w Przysieczy. Znakomity mecz Nogoska

Nasz napastnik strzelił 4 bramki, dorzucił asystę i poprowadził drużynę do zwycięstwa 7-0 z LZS-em Przysiecz.

Remis w meczu kolejki

Nasza drużyna zremisowała u siebie z zajmującym trzecie miejsce w lidze LZS-em Wrzoski 1-1.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia, zawodnikom i sympatykom KS TEMPO Opole. Dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów sportowych i osobistych.

Spacerek z Niewodnikami. Klasyczny hat-trick Nogoska!

Na własnym boisku pokonaliśmy LZS Niewodniki 6-1 (4-0).

Udany rewanż. Tempo wygrywa w Karczowie

W 15 kolejce pokonaliśmy na wyjeździe Bongo Karczów 3-0. Nasza drużyna zrewanżowała się tym samym za jak dotąd jedyną ligową porażkę 2-1 we wrześniu ubiegłego roku.

Udane rozpoczęcie rundy wiosennej

W pierwszym meczu rundy rewanżowej pokonaliśmy, po bardzo wyrównanym spotkaniu, GKS Komprachcice 2-1(1-1)

Porażka w sparingu zamiast gry wewnetrznej

W mocno eksperymentalnym składzie ulegliśmy LZS-owi Zawada 0-3. Mecz został rozegrany na boisku przy ul. Ligudy.

Wiadomości (utwórz nową)